Подборка Поздравления

З Днем Військ зв’язку України !

день військ звязку(1)

Вітаемо UX5YF з Днем народження !!!

Картинки по запросу открытки с днем рождения скачать

Шановний Володимир Васильович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

 

Диплом “Софіївка – перлина України” для Черкащини

EM5C

Диплом засновано на відзначення 225-річчя національного дендрологічного парку «Софіївка» – шедевру світового садово-паркового мистецтва кінця XVII — початку XIX століть. Парк розташований у місті Умань Черкаської області.

Диплом видається в експериментальній версії ЛИШЕ аматорам Черкащини.

У 2022 році передбачено кілька днів активності спеціальної радіостанції ЕМ5С (перелік додається).

Протягом одного з цих днів активності аматорам Черкащини  необхідно на діапазонах 80…10 м провести не менше 20 зв’язків з радіостанціями України і світу, у тому числі не менше двох зв’язків з ЕМ5С.

Повторні зв’язки, у тому числі з ЕМ5С, зараховуються на різних діапазонах і різними видами випромінювання (телеграф, телефон, DIGI).

На діапазонах 160 м, 6 м, 2 м і вище один зв’язок зараховується за два.

Операторам ЕМ5С диплом видається за проведення не менше 50 зв’язків. Апаратний журнал ЕМ5С слід надіслати для занесення у LoTW на адресу novsad@ukr.net

Диплом видається безкоштовно в електронному вигляді і надсилається заявнику електронною поштою на адресу, з якої надіслана заявка.

Паперовий диплом видається за окрему плату.

Заявку на диплом оформляють як виписку з апаратного журналу, вказуючи позивний кореспондента, дату, час, діапазон  і вид випромінювання.

Заявку в електронній формі, або фотокопію паперової заявки направляють електронною поштою на адресу дипломного менеджера: ur7cf@ukr.net (паперову заявку надсилають Укрпоштою Олександру Діденку UR7CF).

 

Перелік днів активності ЕМ5С у 2022 році

13 лютого – Всесвітній день радіо

9 березня – День народження Т.Г.Шевченка

18 квітня – Міжнародний день радіоаматорів

24 травня – Європейський день парків

28 червня – День Конституції України

24 серпня – День незалежності України

1 жовтня – День міста Умань

16 листопада – День працівників радіо, телебачення і зв’язку України

Організаційний комітет

Вітаємо UX4CR з Днем народження!!

Картинки по запросу поздравление мужчине с днем рождения в картинках

 Шановний Олег Іванович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi!!!!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR0CB з Днем народження !

003

Шановний Генадій Костянтинович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR1CBD з Днем народження !

ДН-28

Колектив Черкаського міського радіоклубу щиро вітає нашого побратима  з  цим святом  та  бажає йому міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у радіоспорті.

Вітаємо UR7CT з Днем народження !

Картинки по запросу с днем рождения gif

Шановний  Микола Романович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UX1CV з Днем народження !

Pipe and whiskey

Шановний Валерій Миколайович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаемо UR1CAH з Днем народження !

ur1cah

Шановний Валентин Іванович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR5CC з Днем народження !

Шановний Яків Федосійович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо US5CDU з Днем народження !!!

Д,Н 33

Шановний Олександр Васильович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR1CCS з Днем народження !!!

002

Шановний Павло Олександрович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив черкаського міського

Вітаємо UR5CM з Днем народження !!!

Похожее изображение

Шановний  Віктор Тарасович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR3CGV з Днем народження!!!

поз7

Шановний  Андрію  Володимировичу, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !!!

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UR5CI з Днем народження

Шановний Анатолій Васильович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

« Предыдущие