Подборка Новости

Вітаємо UR7CT з Днем народження !!!

DN12

Шановний Микола Романович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

WPX info

2

SP — Специальные позывные 3Z90PZK, HF90PZK, SN90PZK и SP90PZK будут использоваться с 1 января по 31 декабря 2020 г. в честь 90- летия Польского союза радиолюбителей (PZK, польской ассоциации — члена IARU). В этот же период будут активны также станции HF90TPAR, HF90TPBB, HF90TPBF, HF90TPBG, HF90TPCF и HF90TPCG, суффиксы которых напоминают об основателях Львовского клуба коротковолновиков (Lwowski Klub Krotkofalowcow) — первого любительского радиоклуба Польши и предшественника PZK. QSL — по указаниям операторов.

КТК на 2020 рік.

З Різдвом Христовим !

Різдво

Вітаємо UX1CV з Днем народження !!!

Pipe and whiskey

Шановний Валерій Миколайович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаемо US5CCO з Днем народження !!!

-min-1

Шановний Володимир Гнатович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !!!

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Клубний день в січні 2020році !!!

Шановні одноклубники !!!

Клубний день відбудеться 4 січня(субота) 2020 року з 10:00 в кімнаті 904 по вул.Хрещатик,195(9поверх).   Рада клубу.

З Новим роком !!!

2020

2019/2020

111_

DX info

7x_3v

7X — Трое членов Association des Radio Amateurs Tunisiens (3V1B/KG5OUE, 3V8CB и 3V8SS/KF5EYY) вместе с пятью членами Amateurs Radio Algeriens (7X2RO, 7X2TT/M0NPT, 7X3TL, 7X5FG и 7X5QB) будут активны под позывным 7X7X с 28 декабря по 2 января. Они будут\ работать CW, SSB и FT8 с упором на 160 и 80 м, используя «приличные атненны для TX и RX».

DX info

C5YK

C5 - Andre, ON7YK, активен из Bijilo, Гамбия, под позывным C5YK с 16 ноября и пробудет там до начала марта 2020 г. Он работает цифровыми видами (в особенности FT8), SSB и немного CW на 60-10 м. QSL via home call.

Підсумки Всесвітня конференція радіоз’язку (ВКР-19)

IARU_n

Завершила роботу Всесвітня конференція радіоз’язку (ВКР-19), робота якої тривала протягом місяця у Єгипетському Шарм-ель-Шейху.
Президент IARU-R1, пан Don Biattie G3BJ, відзвітував про результати роботи делегації IARU на цьому світовому форумі.

Коли ухвалені конференцією документи наберуть чинності у Регіоні 1 буде 44 країни з розподілом смуги не менше ніж 500 кГц діапазону 50 МГц на первинній основі, включаючи 26 країн з первинним розподілом всього діапазону 50-54 МГц.
Увесь Регіон 1 матиме  розподіл смуги 50-52 МГц на вторинній основі, за виключенням Російської Федерації, адміністрація якої вибрала лише 50.080-50.280 МГц на вторинній основі.

Далі пряма мова G3BJ.

Певен, що всі радіоаматори Регіону 1 невдовзі побачать повідомлення про результати яких нам вдалося досягти на ВКР-19.
Нарешті було узгоджено зміни до Регламенту радіозв’язку МСЕ щодо нового розподілу діапазону в 50 МГц радіоаматорській службі.
Це стало можливим після понад трьох тижнів дискусій та перемовин під час ВРК-19 у Єгипті.
Єдиним представником радіоаматорської служби на ВКР-19 був IARU.
Загалом близько 14-ти осіб, дехто з делегації IARU та дехто з національних делегацій допомогли аргументувати це питання та врешті-решт досягти задовільних результатів.
Впевнений, що всі приєднаються до мене, визнаючи роботу, виконану командою IARU.
І дякую всім, хто протягом останніх чотирьох років наполегливо працював для досягнення цієї мети.

Don Biattie G3BJ
President IARU Region 1

IARU-R1

Велосепедна антенна

1-1

PA3HCM: Мій велосипед з J- антеною 70 см, прикріпленою до багажника.

Amateur (Ham) Radio «Go-Box»

gobox1

Ось повний транспортний варіант

gobox2

Ось go-box, відкритий для роботи.Головне кравчучка !!!

До українських полярників уперше за час експедиції завітали в гості люди

1

12-2

До українських полярників в Антарктиді та станції “Академік Вернадський” уперше за 8 місяців експедиції припливли відвідувачі на унікальному пасажирському норвежському судні.

Про це повідомили самі українці у четвер, 21 листопада, на своєму Телеграм-каналі “Полярники і полярниці”.

До українських полярників в Антарктиді та станції “Академік Вернадський” уперше за 8 місяців експедиції припливли відвідувачі на унікальному пасажирському норвежському судні.“До нас неочікувано завітало перше судно і відповідно перші люди за майже 8 місяців ізоляції. Це був новий, великий норвезький пасажирський лайнер спущений на воду лише чотири місяці тому, перший в світі пасажирський гібридний (двигуни працюють як від дизеля, так і від електрики) корабель Roald Amundsen”, – написали наші науковці.За їхніми словами, для всіх охочих вона показали станцію і провели екскурсії. Також норвежці пообіцяли за 15 днів повернутися знову і вже провести екскурсію на борту корабля для українців. 

« Предыдущие