Подборка Новости

Радіоаматорські новини.

n_3113_40477347

ITU випустив відео про Всесвітній день аматорського радіо — https://www.youtube.com/watch?v=baM191kaZVw&t=13s

До уваги радіоаматорів ГО«ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ РАДІОКЛУБ»!

У 2021 році у більшості радіоаматорів закінчується термін дії  дозволу на експлуатацію АРС.

Згідно п. 6.12. Регламенту аматорського радіозв’язку України, а саме для продовження терміну дії дозволу оператор АРС повинен не пізніше ніж за два місяці до закінчення терміну його дії особисто або рекомендованим листом з описом вкладення звернутися до УДЦР із заявою про продовження терміну дії дозволу. Форму заяви про продовження терміну дії дозволу на експлуатацію АРС наведено у додатку 26.

Дія запровадженого в країні карантину в зв’язку з пандемією не є причиною порушення вимог Регламенту.

Радіоаматори, своєчасно звертайтесь до кваліфікаційно-технічні комісії (КТК) ГО «ЧМР» для оформлення заяви про продовження терміну дії дозволу на експлуатацію АРС.

Рада ГО Черкаський міський радіоклуб.

Події Фрідріхсхафен -2021року

2021р

Через поточний розвиток подій щодо поширення COVID-19, Messe Friedrichshafen був змушений прийняти дуже складне рішення. Міжнародна аматорська виставка «Ham Radio» не відбудеться у заплановані терміни 25-27 червня 2021 року, а замість цього відбудеться з 24 по 26 червня 2022 рокуhttps://www.hamradio-friedrichshafen.com/

Вітаємо UR1CAF з Днем народження !

DN0010

Шановний Олександр Валентинович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UX5YF з Днем народження !!!

ДН8gif

Шановний Володимир Іванович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !!!

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UX4CR з Днем народження !!!

UX4CR

Шановний Олег Іванович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !!!

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

WI-FI роутер

2-72

Роутер Wi-Fi — Бездротовий маршрутизатор Wi-Fi (Router Wi-Fi) Wi-Fi роутер — від англійського router, мережеве обладнання, яке виконує функції маршрутизатора, а також функції бездротової точки доступу. Він використовується для забезпечення доступу до Інтернету або приватної комп’ютерної мережі.

Вітаємо UR0CB з Днем народження !

003

Шановний Генадій Костянтинович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi !

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

Вітаємо UX1CV з Днем народження !

Pipe and whiskey

Шановний Валерій Миколайович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив черкаського міського радіоклубу.

Вітаемо US5CCO з Днем народження !

-min-1

Шановний Володимир Гнатович, вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і всіляких успіхів у вашому улюбленому хобі - радіоаматорствi  !

Колектив Черкаського міського радіоклубу.

WPX info

en50wza

UR — EN50WZA — специальный позывной, выданный клуб-станции UT7WZA (ex UK5WBG и UB4WZA) в честь ее 50-летия; он будет использоваться 1-31 января. QSL via UT7WZA.

DX info

AB3G_QSL_png

TI — David, KM3A, и Scott, N0OI, 3-9 января будут активны из Коста-Рики. Они планируют подняться на несколько горных вершин и работать с них под позывными TI2/AB3G, TI3/AB3G и TI5/AB3G. Они будут работать в основном CW на 40, 30, 20, 17 и 15 м. QSL direct via KM3A.

Над Україною пролетить метеорний потік Урсиди

zvezdopad-ursidyi

На період з 17 по 25 грудня 2020 року доводиться активність метеорного потоку Урсиди.

Він не такий потужний, як Гемініди, пік яких випав на 13-14 грудня, але спостерігати його українці зможуть під час найдовших ночей.

DX info

bouvet-island-map

3Y0I: BOUVET — > «Мы все еще сталкиваемся с нехваткой средств ($24300), необходимых для осуществления последнего платежа за фрахт судна в рамках подготовки к экспедиции 3Y0I», — сообщила Rebel DX Group в Фейсбуке 3 ноября. «На данный момент (поскольку мы — международная команда) мы все еще не можем отправиться в ЮАР из-за ситуации с Covid. Но экспедиция на о-в Буве не отменена! Вся наша апаратура уже там и ждет нашего прибытия. Время летит безумно быстро, а антарктическое лето не будет ждать нас слишком долго… Просьба иметь в виду, что, возможно, нам придется перенести экспедицию на следующий сезон».

Інформація для користувачів QSL-бюро ГО «ЛРУ»

З 10 по 25 грудня 2020 року планується масова відправка QSl пошти за кордон.
Всім бажаючим просимо направити свою QSL пошту до 10 грудня.
Детально
http://www.uarl.org.ua/index.php/qsl-byuro/qslnews/802-informatsiya-dlya-koristuvachiv-qsl-byuro-go-lru

« Предыдущие