Подборка Информация

Втрати ворога станом на 7 травня 2022року

7травня Втрати ворога !

Одеський позитив

Всесвітній День радіо.

101

День незалежності України

30

Події Фрідріхсхафен -2021року

2021р

Через поточний розвиток подій щодо поширення COVID-19, Messe Friedrichshafen був змушений прийняти дуже складне рішення. Міжнародна аматорська виставка «Ham Radio» не відбудеться у заплановані терміни 25-27 червня 2021 року, а замість цього відбудеться з 24 по 26 червня 2022 рокуhttps://www.hamradio-friedrichshafen.com/

Сильна геомагнітна буря в ніч з 9 на 10 січня

flare_29M4

Згідно з даними Центру прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (США), в ніч з 9 на 10 грудня на Землі відбудуться перші за кілька років геомагнітні збурення, викликані спалахом на Сонці. Причиною стануть маси сонячної речовини, викинуті з атмосфери нашої зірки увечері 7 грудня, які поширюються у напрямку до нашої планети.

Увага! З 1 жовтня вмикаємо світло фар поза населеним пунктом

1ж

Попереду 11-річний цикл високої активності Сонця

1

НАСА повідомило про початок нового періоду підвищеної активності денного світила. Вчені назвали його «Сонячний цикл 25″. Це важливо для роботи земних електронних технологій і астронавтів на орбіті. Людству доведеться зіткнутися з технічними проблемами і труднощами, до яких потрібно підготуватися, пише ВВС.

Періоди спокійного і активного Сонця змінюють один одного приблизно кожні 11 років. Про це відомо давно, але природа явища досі не розгадана. Вчені називають це «погодою на Сонці».

У бурхливі періоди на його поверхні відбувається більше гігантських вибухів, при яких наша зірка, як сказано в повідомленні НАСА, «випльовує» в простір додаткову енергію, світло і речовини сонячної корони.

Потоки елементарних частинок здатні порушувати радіозв’язок та нашкодити астронавтам, які не захищені магнітним полем Землі.

 «Не буває поганої погоди, буває погана підготовка до неї, — заявив Джейк Блічер, провідний спеціаліст управління НАСА по пілотованих польотах. — Космічна погода існує і все, а наша справа — вживати заходів».

ЕМ5С: експедиція в Палац графа Шувалова

P1_Kkel25Sk

25-26 вересня 2020 року відбудеться експедиція короткохвильовиків уманського регіону у м. Тальне.
Радіостанція ЕМ5С працюватиме усіма видами випромінювання з території Палацу графа Шувалова. WCA: UR-00004 UCFA: CH-003.
Мисливський палац (замок) графа Шувалова збудовано наприкінці 19-го сторіччя у стилі французького ренесансу.
Ідея проведення експедиції належить Олександру Діденку UR7CF, який є її QSL-менеджером.
Більше інформації про Замок графа Шувалова – на сайті https://uk.wikipedia.org/wiki/Палац_графа_Шувалова

Нам 5 років!!!!

9994

Шановні колеги — радіоаматори, члени Черкаського міського радіоклубу !!!
Нашої з вами організації виповнилося рівно 5 років. Від імені ради клубу і від себе особисто вітаю всіх членів Черкаського міського радіоклубу з п’ятою річницею нашої організації і хочу побажати щоб наша організація розвивалася і далі, а її члени отримували тільки задоволення від свого хобі !!!!

Amateurfunkstation

голова черкаського радіоклубу
Роганов А.В. / UR1CBD

Новий сервіс від УДЦР для радіоаматорів.


Як перевірити діючий позивний сигнал радіостанції аматора в Україні, поцікавитися терміном дії Дозволу, підрахувати кількість радіоаматорів в областях, АР Крим, в містах Києві та Севастополі, в цілому по Україні, виявити «піратів» тощо???
Все доступно для Вас!!!
TNX команді УДЦР, департаменту радіослужб та нашому куратору Магрело Ігорю Едуардовичу!


https://www.ucrf.gov.ua/ua/services/decentralized-registries?permission_num=&class=&region=%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2&technology=%D0%90%D0%A0&search=UT2UQ&per_page=200


 

ДРУК QSL карток.

1

    Друк QSL карток UX5UO printhttp://www.ux5uoqsl.com/
** UT3QZ QSL print servicehttps://qslprint.wordpress.com/

 

Нова версія WSJT-X 2.2.2

Нова версія програми WSJT-Z (v 2.2.0)

Нова версія програми WSJT-Z (v 2.2.0) (WSJT-Z є клоном WSJT-X software) - https://sourceforge.net/projects/wsjt-z/

WSJT-Z  (0.26 на данный момент ) это клон от SQ9FVE (Tom Rudzinski) известной программы WSJT-X.

https://ew8ax.info/blog/view.php?id=176

 

Новини QSL бюро.

Для членів QSL бюро.В червні планується провести масову відправку QSl- карток за кордон. Просимо повідомити радіоаматорів , що потрібно направляти свої QSl- картки для відправки закордон на адресу:  Нова пошта > с. Сувід-1 > ГАЙ СЕРГІЙ > 0505584074

 

Info

GERMANY: EXPANDED ACCESS TO 6M —> Германский регулятор (Bundesnetzagentur) «осуществил первую предварительную имплементацию (внедрение) решений WRC-19 а отношении диапазона 6 м». Стационарным радиостанциям Германии теперь предоставлен доступ к участку с частотами 50-52 Мгц на вторичной основе, с максимальной шириной пропускания 12 кГц для всех видов излучения и с использованием антенн с горизонтальной поляризацией. Разрешена также работа в контестах. Кроме того, на участке 50,000-50,400 Мгц владельцы лицензий класса A смогут вести передачу с максимальной мощностью 750 Вт PEP, а класса E — 100 Вт PEP. На других участах максимально допустимая мощность остается равной 25 Вт PEP. Эти положения будут действовать до 31 декабря 2020 г. или до вступоеняи в силу пересмотренного плана распределения частот — в зависимости от того, что наступит раньше.

« Предыдущие